Сьогодні:
 15 Липня 2018
 Неділя 
 196 день року
 ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ 
  10/01/2007 15:58:41
  Новорічна висадка на Хом´як
  02/09/2005 18:38:15
  Квітнева Близниця 2004
 
 ПОШУК
Слово
Шукати:
МАРШРУТИ => Новорічна висадка на Хом´як

І знову Хом´як

Ходили:  Ярослав Безгачнюк(slav), Юрій Безгачнюк(Yurkovskiy), Андрій Лундяк(LA), Віталій Луцький(LW), Нестор Ульванський
30 грудня 2006 року

        Майже через рік команда знову вирішила піднятись на Хом´як. Може це є традицією, але швидше всього це є наслідком того, що із рідного Франківська одноденний маршрут туди є найбільш привабливим чи що?

        Зима нас не радує цього сезону, хоча в перший тиждень листопада випало доволі багато снігу навіть у місті і здавалось, що до січня на горбах буде значна його кількість

        Як за звичай вирішили відзначити Новий Рік десь у горах, а куди піти? Напевно на Хом´як тим більше, що там памнєтник поставили, а я ше його не видів "в живу". Ну тай все виріщила наша братія в останій день навчання в 2006 році здійснити сходження тим більше, що серед нас були люди, які ще там не були зовсім, а деякі(LA) в горах як то кажуть перший раз, хоча сам родом майже з цих країв. Добре, заодно і пройде обряд посвячення подумали ми.

        Вже доволі довго наша команда піднімається на Хом´як із Женця, було б добре якби "Рахівський Експрес" (Івано-Франківськ - Рахів) зупинявся біля повороту в лісництво (експрес він називається через те, що відстань з Франківська до Рахова (140 км.) паротяг долає за 5 год.40 хв. так само як Столичний експрес Київ - Харків). З Франківська у напрямок Верховини, Ворохти, Буковеля зранку є доволі транспорту, починаючи з 5.10 ранку. Домовились на 5.30 біля вокзалу, якраз щоб встигнути на маршрутку о 5.50, ну як завжди мої друзяки мають поломаний внутрішній будильник. Спізнилися десь на 20 хвилин, я їх зустрів теплими, ніжними словами.

Хом'як з дороги

Чи довго, чи недовго ми їхали, але висадилися якраз біля кладки, що виводить прямо в лісництво, а ше по ящику сказали, що Президент буде у наших краях, ну думаєм нічьо все буде добре. Так і було, але на протилежному березі хлопаки з гавтоматами стоєли! Ну та ми собі про своє думали. Снігу було небагато, тому йти було неважко. З погодою теж пощастило, як казав Кіса Вороб´янінов "Какие дивные погоды стоят"

        Всі, що йшли вже бувалі туристи, окрім містера LA, думали на почєтках, що не годен буде, але виявився дужим парубком. Піднімалися до полонини десь трохи більше години. На вході в ліс табличка "Прохід і проїзд заборонено йде валка лісу"  відов трасу лижну будуть робити, бо знаєте місцина файна. В лісі де за звичай снігу доста, що по пупец можна провалитися, цього разу значно менше. Ідемо по знакам благо на дорозі їх доволі, і самим відомим є купа дровеняк вже майже на виході до полонини.

В лісі

З полонини як завжди: класні карєвиди; вітер. Мав би єкісь лижі, то можна було навіть поганяти трохи. Містер LA аш писок вторив так єго краєвиди Свидовця, Чорногори вразили. Ага, а то вам не в місті сидіти за компутером і пивко попивати на лавиці. Довго вирішили не чекати, поробили троха хвоток і на верх. Лісом ще йшли доволі нормально, а одразу після виходу на каменюки почався відчуватись сильний вітрисько, одне добре, що хтось до того тут був і протоптав гавтобан "На Хом'як".

На полонині

Серйозно треба було попрацювати аби до горба долізти. Але ж бо мета виправдовує засоби. Як тільки з'явилися обриси пам'ятника, відкрилося друге дихання, хлопаки швидко додали газу і за пару хвилин ми були вже на вершині. Ну тут вже начальнік від вітру дав нам про себе знати задув, загудів ух-х-х, холодно було, не вдалося посидіти на горбі досить довго. Швидко робимо фотографії і бігом до низу. Як тільки-но знову спустились на полонину полекшало, потепліло, повеселішало.

Вершина
 Hosting By:
 Terra Incognita:
Ресурси